O nás

Zabýváme se montáží a dodávkami jednotlivých datových, identifikačních, komunikačních a kamerových systémů. Máme dlouholeté zkušenosti u nejmenované společnosti s fyzickou ostrahou a veškerými druhy činností např. zajištění ostrahy při výstavbě velkých stavebních komplexů, kulturních akcích atd.

Vše dle specifických požadavků a přání klienta.

Zaměstnanci firmy povinně procházejí školením se zaměřením na bezpečnost práce, a také zdravotním minimem pro poskytnutí první pomoci. Výkon zaměstnanců je pro firmu prioritní a prvořadě vždy se souladem zákonů.

Lurox - bezpečnostní agentura s.r.o. poskytuje také profesionální zabezpečení, zajišťuje ostrahu na společenských, kulturních a sportovních akcích, kde jsou strážní vybavení firemní uniformou. Ostraha objektů je přizpůsobena požadavkům klienta.

Naším cílem je poskytnout klientům činnost na profesionální úrovni.

Základním principem fyzické ostrahy je zajištění bezpečnosti hlídaných objektů, ochrana osob a majetku před negativními vlivy a bezproblémový chod střeženého objektu. Úkolem pracovníku naší bezpečnostní agentury je pravidelný pochůzkový systém celého objektu, evidence a monitoring příchozích a odchozích osob a vozidel. Monitoring celého objektu provádíme pochůzkovým systémem, kdy strážný provádí čipování kontrolních bodů ve stanoveném časovém plánu, což slouží k dokonalému přehledu o pracovním výkonu svých strážných. Na přání klienta jsme schopni zajistit ostrahu vnějšího objektu psovodem se psem.

Objekt zajistíme po dobu 24 hodin denně dle domluvy.

 

 

 

 

 

 

 

Podívejte se co naše práce obnáší

Rychlý kontakt

+420 737 429 531 Zavolejte nám! Jsme vám k dispozici
Po - Pá od 8:00 - 16:00

Kancelář Navštivte nás v naši kanceláři na adrese
Oldřichovice 738, 739 61 Třinec
po telefonické domluvě.

Zobrazit podrobnosti

Máte zájem o naše služby?